O spoločnosti

DENTONET s.r.o.

DENTONET s.r.o. je dentálnou spoločnosťou, ktorá vznikla v roku 2007 so sídlom centrálnej kancelárie  v meste Prešov a dcérskymi pobočkami v Bratislave a vo Vysokých Tatrách. Prioritnou stratégiou  spoločnosti je obchodná činnosť - predaj prístrojov, inštrumentov a materiálov najmä pre estetickú stomatológiu a endodonciu.

Spoločnosť je na Slovensku výhradným dovozcom a distribútorom svetových značiek, ako je  Carl Zeiss (DE), Micerium (IT), ZIRC (USA), HELMUT ZEPF (DE), Resorba (DE), DKL (DE) a mnoho iných...  

Hlavným cieľom spoločnosti Dentonet s.r.o. je dodávať vysokokvalitné produkty a prístroje od svetovo uznávaných dodávateľov a prispôsobiť sa svetovým štandardom v modernej stomatológii a neustále rozširovať portfólio ponúkaných produktov a prístrojov. Súčasťou predajného tímu spoločnosti sú odborne vyškolení obchodní zástupcovia a odborne zdatní servisní technici, ktorí vo svojej pôsobnosti vykrývajú celé územie Slovenskej republiky s vysoko individuálnym prístupom ku klientom.

Modernizáciou webového e-shopu, kde sa môžete dozvedieť všetky potrebné informácie od dentálnych materiálov až po stomatologické prístroje, a rozšírením obchodného tímu spoločnosti, sa objednávanie produktov stalo jednoduchším a promptnejším.  Do portfólia činností spoločnosti Dentonet s.r.o. patrí aj organizácia kurzov a školení s účasťou svetovo uznávaných lektorov a prednášajúcich v oblasti estetickej stomatológie (napr. Dr. Christian Coachman, Daniele Rondoni...). Prostredníctvom školiacich akcií sa prednášajúci snažia dať lekárom maximum svojich odborných vedomostí, ukázať množstvo prípadov zo svojej praxe ako aj to, že niekedy sa dá zvládnuť aj to, čo sa zdá byť nemožné.

V ponuke firmy Dentonet s.r.o. nájdete materiály, prístroje a zariadenia pre záchovnú stomatológiu, endodonciu, chirurgiu, produkty pre efektívnu a ergonomickú prácu, oraganizáciu stomalogickej ambulancie, najrôznejšie doplnky pre kvalitnú stomatologickú prácu a Vaše pohodlie pri práci.

 

Firma je na Slovensku výhradným dovozcom: