Intraorálna zváračka - JOINPLANT

Intraorálna zváračka - JOINPLANT
4 900,00 € s DPH
Obj. číslo: JOINPLANT
Na objednávku
+
advice icon

Poradíme Vám? Kontaktujte nás na tel. čísle: +421 901 771 730

Doporučujeme kúpiť

Popis produktu

Intraorálna zváračka – JOINPLANT

Predstavujeme vám zdravotnícke zariadenie s CE certifikátom používané na spájanie a stabilizáciu implantátov s okamžitým zaťažením s cieľom rozložiť žuvacie tlaky aplikované na implantáty počas procesu osteointegrácie.

Vďaka zváracej svorke vybavenej medenými elektródami sa priamo v ústnej dutine pripevňuje do implantátov vopred pripravený titánový drôt, pričom kontaktným bodom medzi danými dvomi titánovými prvkami prechádza na veľmi krátky čas (pár milisekúnd) intenzívny elektrický výboj bez zahriatia okolitých tkanív.
Aktuálny elektrický prúd, ktorý tečie medzi titánovými prvkami, zahrieva bod stretu čím sa dosiahne pevný, zváraný spoj.
Takáto pevná fixácia znižuje mechanické namáhanie pôsobiace na každý implantát počas žuvania a zabraňuje riziku možných mikro pohybov, čím podporuje stabilitu implantátov počas úvodného štádia osteointegrácie.

Počas procesu zvárania nedochádza k vzniku žiadneho rizika pre pacienta, nakoľko počas procesu zvárania sa kliešte automaticky odpoja od elektrickej siete a vzniknuté teplo sa rozptýli cez medené elektródy vďaka vyššej tepelnej vodivosti medi v porovnaní s titánom.

Parametre

SKU:
JOINPLANT
PLU:
3182