Endostar E3 Azure Big

Endostar E3 Azure Big

Vyberte si variantu

od 34,00 € s DPH
Obj. číslo: E3AZB
Na sklade
+
advice icon

Poradíme Vám? Kontaktujte nás na tel. čísle: +421 901 771 730

Popis produktu

Endostar E3 Azure Big

POPIS:
Vhodné na široké kanáliky.
Endostar E3 Azure je inovatívny systém vytvorený technológiou Azure HT, ktorá je špeciálne navrhnutým výrobným procesom tepelného spracovania od spoločnosti Poldent. Cieľom technológie Azure HT bolo vytvoriť koreňové nástroje, ktoré sú extrémne flexibilné a odolné voči poškodeniu aj v tých najzložitejších klinických prípadoch.
Endostar E3 Azure:
• bezpečný - vyššia odolnosť voči zalomeniu,
• extrémne flexibilný – prejde aj cez tie najviac zakrivené koreňové kanáliky,
• efektívny a ľahko použiteľný.

Technologický proces Azure HT modifikuje kryštálovú štruktúru nikel-titánových koreňových nástrojov. Umožňuje transformáciu martenzitu na austenit pri teplote blížiacej sa telesnej teplote človeka.
Tento proces vo veľkej miere mení vlastnosti koreňových nástrojov. Koreňové nástroje je možné pred vložením do kanálika ohýbať. Ľahko prejdú aj cez tie najviac zakrivené koreňové kanáliky a to s minimálnym rizikom perforácie.

Za vývojom týchto nástrojov stála snaha priniesť nový „user-friendly“ systém, ktorý by bol flexibilný, efektívny a bezpečný. Cieľom však nebolo ovplyvniť bežné postupy lekára. Endostar E3 Azure bol navrhnutý pre 3 štandardné typy pohybu, aby sa docielila dokonalá príprava koreňového kanálika. Systém je kompatibilný s väčšinou násadcov.
- Rotačný pohyb
Inštrumenty sa otáčajú v smere hodinových ručičiek a s nastavenou rýchlosťou (CW - v smere hodinových ručičiek).
- Recipročný pohyb
Inštrumenty vykonávajú striedavé pohyby v smere hodinových ručičiek (CW) a proti smeru hodinových ručičiek (CCW); uhol otáčania v smere hodinových ručičiek (CW) musí byť väčší ako pri otáčaní proti smeru hodinových ručičiek (CCW), napr. 90 stupňov CW a 30 stupňov CCW.
- Zložený pohyb
Kombinuje rotačný a recipročný chod. Koreňové nástroje sa otáčajú až do vtedy, kým sa neobjaví príliš vysoký odpor v koreňovom kanáliku. Potom sa aktivuje recipročný pohyb (CW - CCW, net CW). Rotačný pohyb sa opätovne zapne následne vtedy, keď sa odpor vráti na prijateľnú úroveň.

Parametre

SKU:
E3AZB
PLU:
761984