3D Intraorálny skener Medit i900

Popis produktu

3D Intraorálny skener Medit i900

Popis produktu:

Tento jedinečný 3D Intraorálny skener je vybavený inovatívnym novým ovládacím rozhraním, rýchlejším, plynulejším skenovaním, vylepšenou ergonómiou a zdokonalenou technológiou zachytávania materiálu. Produkt zlepšuje používateľskú prívetivosť a zároveň ponúka väčšiu presnosť a kontrolu.
Váži iba 165g pri šírke 35mm
Ľahší ako váš smartfón, má o 33 % nižšiu hmotnosť ako jeho predchodca. Medit i900 je univerzálne vytvorený pre ruky všetkých veľkostí a poskytuje dokonalú kontrolu za každých okolností.
360° dotyková pás
Skenujte z akéhokoľvek uhla. Skenovanie spustíte alebo ukončíte jednoduchým dvojitým klepnutím. Potiahnutím prsta doprava a doľava sa presuniete na ďalšiu či predchádzajúcu fázu skenovania.
Indikátory stavu
Pohlcujúce skenovanie s dotykovým rozhraním Medit i900 a svetelným LED indikátorom prinesie do vašej praxe jedinečný komfort.
Touch Pad
Pohybujte sa na obrazovke ako na svojom smartfóne pomocou touchpadu Medit i900. Podporuje rýchle otáčanie, približovanie a posúvanie skrz dáta skenovania.
Nová optika 3. generácie
10-bitová zobrazovacia technológia prináša bezkonkurenčnú jasnosť a hĺbku pri skenovaní. 10-bitová optika zobrazuje živé a presné farby, čím vám zaistí verný obraz diagnostiky.

Väčšia hĺbka skenovania
S kompletne prepracovaným optickým motorom zredukujte slepé uhly a zachyťte detailné skeny neideálnych polí, ako sú tekutiny a mäkké tkanivá.
Parametre do textu:
Špecifikácia Detail
Plocha skenovania 18 x 15 mm
Hmotnosť 165 gr. vrátane špičky
Rozmery 223 x 36 x 35 mm
Optika 10-bit
Dotykové ovládanie Áno
Unibody dizajn Áno
Režim diaľkového ovládania Áno
UV-C LED dezinfekcia Áno
Režim HD Áno
Pripojenie k PC Odnímateľný kábel
Technológia proti zahmlievaniu Prúdenie vzduchu
Autoklávovateľný hrot Áno (150 krát)

Parametre

SKU:
I900
PLU:
5468
Kategórie:
Hmotnosť:
165 g
Rozmery:
223 x 36 x 35mm
Rýchlosť skenovania:
70 fps
Presnosť skenovania:
10,9 µm ± 0,98