Otázka na tému Fixný strojček na zuby

Ja by som sa priklonil k strojčeku...

Dobrý deň, mám 16rokov a chcela by som sa opýtať-mám veľkú medzeru medzi prednými zubami, a nemám všetky trvalé zuby chýbajú my 4,mám iba mliečne a trvalé my nevyrastú… zubárka my chcela dať strojček aby sa mi spojila medzera a vytrhnúť mi mliečne zuby a potom keď budem mať 18 mi dať zubné náhrady natrvalo… ale ja nechcem chodiť tie 2roky štrbavá. Čo mám robiť? Ďakujem

Odpoveď

Dobrý deň,

Ja by som sa priklonil k strojčeku… Pre budúcu estetiku je dosť dôležité, aby medzi zubami neboli veľké medzery – to, že zatiaľ Vám tam bude chýbať zopár zubov nebude až tak vidno, pretože strojček to do istej miery maskuje.

strojcek.jpgstrojcek.jpg

Vy riešite nadchádzajúce dva roky, hľadáte si kompromisné cesty, no potom sa budete trápiť zvyšok života. Skúste si to odkrútiť teraz, keď aj tak každý tretí teeneger nosí strojček a potom si dajte chýbajúce zuby nahradiť. Má to logiku a je to pre Vás to najsprávnejšie riešenie. Tie mliečne štvorky Vám v ústach tak či tak nevydržia dlhšie ako do tridsiatky.

Návrat

Súvisice otázky s témou Fixný strojček na zuby

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Fixný strojček na zuby, skúste vyhľadávanie s výrazom Fixný strojček na zuby v našej zubnej poradni.

Štítky