Otázka na tému Liečba koreňových kanálikov

Odporúčanie na odborníka v oblasti ošetrenia zubných kanálikov v Košiciach

Dobrý deň, týmto by som vás chcela poprosiť o radu, prípadne odporúčanie na odborníka v oblasti ošetrenia zubných kanálikov v Košiciach, nakoľko moje problémy s kanálikmi na dolných 5kách a 6kách ani po vyše dvoch rokoch neustupujú a navyše sa k tomu pridala aj bolesť v oblasti kĺbu (bolesť presahujúca až do ľavého ucha)v trvaní niekoľkých týždňov. Zuby sú síce „zaplnené“ cementom, no hnisavé vačky nemiznú tie dva roky a preto si myslím, ze postup mojej zubárky nie je správny, a je potrebný iný postup. Ďakujem dopredu za odpoveď.

Odpoveď

Dobrý deň,

Reendodoncia, ako nazývame opakovanú koreňovú liečbu, si často vyžaduje kontrolu pod operačným stomatologickým mikroskopom a ten, pokiaľ mi je známe, v Košiciach má iba MUDr.Eštok a (nech to vyznie trápne) ja. Pokiaľ ste ale nie ste priamo z Košíc, možno by Vám bolo lepšie sa obrátiť v Prešove na MUDr. Stošeka, v Snine na MUDr.Kuneca, v Rimavskej Sobote na MUDr.Šestáka, alebo v Humennom na MUDr.Stretavského.

Návrat

Súvisice otázky s témou Liečba koreňových kanálikov

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Liečba koreňových kanálikov, skúste vyhľadávanie s výrazom Liečba koreňových kanálikov v našej zubnej poradni.

Štítky