Otázka na tému Hnisavý zápal okostnice

Nemôže to začínať zápal okostnice

ludia moji au au au :),,, mal som opuch asi 3dni vzdy som si dal nejak radu ale uz som musel ist opuch bol riaden ,vytrhla dva korene samozrejme injekcia nezabrala tak som tam skoro vytrhol operadlo co som sa zapieral ale skoncilo to dobre je to von ,predpisane mam antibiotika ale ako vyprchala injekcia mam bolesti ucha a polka hlavy ide vybuchnut usta sa mi daju otvorit len kus a opuch stale citit dnuka, vyplakujem repikom, kostihojom palenkou ale nic polka hlavy buum asi do rana vybuchne ,,,,,mal som najprv podozrenie ze ma neboli zub ale ze ten opuch vzadu na lavo mam od prievanu ale zubarka vravela ze to je od zubov nemoze to zacinat zapal okostnice???dakujem

Odpoveď

Dobrý deň,

No, asi by ste mal vyplachovať viac tým repíkom a menej pálenkou :) Ono to chvíľu môže trvať, kým antibiotiká zaberú, zatiaľ si to chlaďte a berte niečo proti bolesti a zápalu ( napr. Ibalgin 4×400 mg/deň). Ak by sa to nezlepšovalo, skočte za lekárkou.

Návrat

Súvisice otázky s témou Hnisavý zápal okostnice

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Hnisavý zápal okostnice, skúste vyhľadávanie s výrazom Hnisavý zápal okostnice v našej zubnej poradni.

Štítky