Otázka na tému Vytiahli mi zub - extrakcia zuba

Vytiahli mi zub a mám ukrutné bolesti

Dobry den.Prosim Vas vo stvrtok mi trhali zub mam ukrutne bolesti, lica, a aj zuba, ktore s uuz miernejsie kedze mi do toho davaju liecivu dren, ale lico je opuchnute stale, a velmi ma boli velmi nemozem ani rozpravat, bojim sa ze mi narusili nervy, ked mi tam taka praxantka lekarka davala dve injekcie, kedze prvu mi zle pichla. mohli mi narusit nervy? Robili mi to na pohotovosti. Su to strasne bolesti.

Odpoveď

Dobrý deň,

Teoreticky je to možné, ale porušenie nervu sa neprejavuje bolesťou, ale naopak trvalým znecitlivením spádovej oblasti daného nervu. V praxi to znamená, že Vám stŕpnutie po injekcii neustúpi ani po niekoľkých hodinách, dňoch, týždňoch. U Vás je pravdepodobnejšie, že máte zahnisané kostné lôžko po pokazenom zube a chce to len čas na jeho zahojenie. Teoreticky pripadá do úvahy aj množstvo iných komplikácií, napríklad ponechaná časť koreňa, to by však mal odhaliť rentgen.

Návrat

Súvisice otázky s témou Vytiahli mi zub - extrakcia zuba

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Vytiahli mi zub - extrakcia zuba, skúste vyhľadávanie s výrazom Vytiahli mi zub - extrakcia zuba v našej zubnej poradni.

Štítky