Otázka na tému Fixný strojček na zuby

Výmena kovového fixného strojčeka za estetickejší

Dobry den, mam 21 rokov a vcera mi nasadili strojcek, to ze to trochu boli mi nevadi, avsak nasadili mi fixny kovovy strojcek, s ktorym z estetickeho hladiska nie som spokojna. Chcem sa Vas teda opytat ci sa to da este napravit, myslim tym ci je mozne nahradit kovove briketky priesvitnymi alebo by som musela podstupit cely proce odznova? Dakujem.

Odpoveď

Dobrý deň,

Samozrejme, že sa to dá, dokonca si môžete vybrať aj farbu breketiek a gumičiek. Škoda však, že ste túto vec s lekárom neprebrali ešte pred nasadením, lebo teraz to treba celé dať pracne dolu a nalepiť nanovo. Strmeň sa dá použiť znovu, pravdepodobne aj spružiny. Netuším, ako to v takýchto prípadoch lekári riešia finančne, je možné, že budete musieť nejaký peniaz uhradiť ešte raz.

Návrat

Súvisice otázky s témou Fixný strojček na zuby

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Fixný strojček na zuby, skúste vyhľadávanie s výrazom Fixný strojček na zuby v našej zubnej poradni.

Pridať komentár

zubný strojček aj v 25 rokoch ?

06. 01. 2014 18:35 | Jana | reagovať

Dobrý deň,
mám 25 rokov a chcela by som si nechať nasadiť zubný strojček. Nebudem mať kvôli takémuto neskoršiemu veku väčšie problémy s napravením zubov ? Dokonca predný horný zub mam už po náraze mŕtvy – nebude to pri nasadení strojčeku vadiť ?
Ďakujem

RE: zubný strojček aj v 25 rokoch ?

10. 01. 2014 06:33 | Novotný Rudolf, MUDr. | reagovať

Ani vek, ani správne ošetrený mŕtvy zub by nemal byť v posune zubov prekážkou.

Pridať komentár

Štítky