Otázka na tému Fixný strojček na zuby

Dá sa reklamovať strojček na zuby?

Dobrý deň chcela by som sa spýtať či sa da reklamovať strojček na zuby, ak sa mi neustále odlepujú kocky zo zubov aj s celym lepidlom. Nedávno som dovršila 18 rokov a v lete mi dali strojček no skoro každý mesiac sa mi niečo odlepí alebo sa mi 2 krat stalo že sa mi odlomil drotik kvôli chýbajucim kockam a problém je že vždy si musím všetko zaplatit.Strojček mi nerobil môj vlastný zubár ale jeho syn. Mám okolo kociek veľmi veľa lepidla a je to aj na pohlad vidieť no aj tak to nedrží. Môj brat ma tak isto strojček už 5 rokov podotýkam že fixný a ešte ani raz sa mu nič neodlepilo a to jedáva aj jablká a tvrdé veci ktoré su zakázane. Mám nárok na reklamaciu ked je to súkromný stomatolog?

Odpoveď

Dobrý deň,

Nárok na reklamáciu nezávisí od toho, či je to súkromný stomatológ, alebo štátny (tých je však na slovesku už iba zopár). Nie každý prípad je rovnako náročný, je možné, že u Vášho brata nebolo treba nasadiť tak silný ťah ako u Vás. Každopádne sa mi však vidí, že by sa zámky nemali uvoľňovať tak často. Pokiaľ si lekár za ich fixáciu opakovane žiada peniaze, oznámte mu svoj nesúhlas a požiadajte ho, aby Vám stav riešil ako reklamáciu. Pokiaľ odmietne, skúste sa obrátiť na ortodontistu, ktorý ošetroval Vášho brata.

Strojček na zubyStrojček na zuby

Tak či tak už tomu prvému nedôverujete… Nemyslím si, že by ste k nemu chcela chodiť, ak si od neho niečo vynútite. Poslednou možnosťou by bolo obrátiť sa na slovenskú komoru zubných lekárov so žiadosťou o prešetrenie oprávnenosti Vašej požiadavky.

Návrat

Súvisice otázky s témou Fixný strojček na zuby

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Fixný strojček na zuby, skúste vyhľadávanie s výrazom Fixný strojček na zuby v našej zubnej poradni.

Pridať komentár

OPAKOVANE ODLIEPANIE STROJCEKA

16. 11. 2011 12:29 | DADA | reagovať

Dobry den, moj priatel ma ten isty problem. Plati za kazdu navstevu 65 eur, odide z ambulancie a este v ten isty den sa mu odlepi min. 1 spoj ak nie viac. nevydrzi mu to ani jeden den a pritom nic nehryzie.

Pridať komentár

Štítky