Otázka na tému Bolesti zubov

Bolestivý stav

Dobry den.mam 3,5r.syna kt.si predne 4vybil,na kazdej strane ma jednu zlu stolicku,pred tyzdnom mu dolnu lavu uvolnili,spravil sa mu hnis a dolna prava ze ho tiez pobolieva,po kazdom jedle umyvame zuby aby sa mu to neupchalo aj tak maly hovori ze ho to pobolieva,boli sme v BA ohladom zubov,a odporucili mu vybite a kazy vsetko von,mam strach stoho,ako bude mat potom trvale zuby,neni som si ista ci konaju spravne,a ako sa mu mam starat o ten ot.zub?staci kefkou cistit po jedle alebo neako inak?

Odpoveď

Dobrý deň,

S toho čo ste mi popísali mi nie je jasné čo a ako, ale čo sa týka toho zuba, ktorý vám prevŕtal a nechal tak, tak vám navrhujem ísť do obchodu a kúpiť väčšiu medzi zubnú kefku. To sú také špirálky a po každom jedle z neho dajte všetko von aby mu tam nestala strava a neupchala to, lebo potom by ho to mohlo ešte viac bolieť a keď ho nebudete čistiť časom sa zub pokazí a bude zle nedobre. Či?

Návrat

Súvisice otázky s témou Bolesti zubov

Súvisice články s témou Bolesti zubov

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Bolesti zubov, skúste vyhľadávanie s výrazom Bolesti zubov v našej zubnej poradni.

Štítky