Otázka na tému Strata citlivosti po chirurgickom zákroku

Strata citlivosti po chirurgickom zákroku

Dobrý deň, robili mi augmentaciu zubnej kosti v dolnej čelusti, lebo mi budú dávať implantaty 5,6 a 7. Po zákroku som si prestala cítiť spodnú peru polku a pól brady. Brala som tabletky aj ijnekcie z neurológie. Zakrok mi robili na začiatku septembra. Na vašom webe som nasla že ste niekomu po vytrhnuti zuba čo trpel tiež týmto čo ja poškodením trojklaneho nervu radili nejaky homeopatický preparát hypericium perforatum, 30CH 10 granulí denne nechať rozpustiť pod jazykom. Zaujima ma čo tvoje a či to pomôže aj mne? Ide mi o tom aby som si konečne začala normálne cítiť tu Peru a bradu trocha to začínam cítiť ale nie úplne, brala som aj ijnekcie beriem stále tabletky neuromultivit a absolvovala som aj rehabilitacie laserom na oživenie nervu. Veľmi pekne Vám ďakujem za odpoved S pozdravom Martina

Odpoveď

Ide o rastlinu Ľubovník bodkovaný, ktorý má ale v homeopatickom riedení úplne íný účinok, ako výluh z rastliny. Používa sa pri strate citlivosti následkom poranenia nervu, napr.následkom chirurgického zákroku. Ideálne je ho začať užívať hneď po poranení, regeneráciu však môžete zlepšiť, aj ak ho začnete užívať teraz, po 4 mesiacoch.

Návrat

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Strata citlivosti po chirurgickom zákroku, skúste vyhľadávanie s výrazom Strata citlivosti po chirurgickom zákroku v našej zubnej poradni.

Štítky