Otázka na tému prerezávanie zubov

Trvalé rezáky sa prerezávajú vzadu za mliečnymi

Dobrý deň rada by so sa opýtala na váš názor, syn ma 6rokov a začínajú sa mu tisnut trvalé zubky a to dole vpredu len mliečne mu nevypadli a nové mu rastú za mliecnymi či ich treba urcite vytrhnut?

Odpoveď

Dolné trvalé rezáky sa štandardne prerezávajú trochu vzadu za mliečnymi, smerom od jazyka. Postupne ako prerezávajú do úst, vytisnú mliečne zuby. Ak sa Vám to však zdá príliš vzadu a s mliečnymi zubami sa nič nedeje, obráťte sa na zubného lekára, nech situáciu posúdi. Niekedy je výhodné mliečne zúbky vybrať, čo následne úrýchli prerezávanie trvalých.

Návrat

Súvisice otázky s témou prerezávanie zubov

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme prerezávanie zubov, skúste vyhľadávanie s výrazom prerezávanie zubov v našej zubnej poradni.

Pridať komentár

I am a private money lender that give out fast cash no collateral required. all cash amounts and currencies, if interested TO started no matter your location (WhatsApp) number +918131026914 or email pacificlanding350@gmail.com Pacific landing Services Mr.

14. 09. 2023 16:02 | loan Offer | reagovať

I am a private money lender that give out fast cash no collateral required. all cash amounts and currencies, if interested TO started no matter your location (WhatsApp) number +918131026914 or email pacificlanding350@gmail.com Pacific landing Services Mr. Gupta Dwyer.

Pridať komentár

Štítky