Otázka na tému most na sklenených vláknach

Koľko stojí most na sklenených vláknach?

Dobry deň! Chcela by som sa spýtat na kolko stoji 1 zub na sklenenych vlaknach .Bol mi odporuceny mostik,ale ja som proti bruseniu zdravých zubov a implantat je dost cenovo naročný.Je to zubhore 3vpravo astatne zuby su zdrave.Ďakujem

Odpoveď

Najnižsia cena, ktorú som zatiaľ na Slovensku zaregistroval bola 150 eur, najvyššia 1000 eur. Závisí to od toho, kto, v akom čase, s akým materiálom mostík zhotoví a samozrejme, akú si stanoví mieru zisku na jeho výrobe. Priemerná cena je okolo 400 eur.

Návrat

Súvisice otázky s témou most na sklenených vláknach

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme most na sklenených vláknach, skúste vyhľadávanie s výrazom most na sklenených vláknach v našej zubnej poradni.

Pridať komentár

zubna nahrada

16. 03. 2018 10:04 | iveta urbanova | reagovať

dobry den chcem sa s vami poradit pred 8 rokmi som si dala vytrhat zuby mam zubnu nahradu ktoru som nenosila mam zodrate dasna a chcela by som vediet ci sa da nasadit zubna nahrada na pevno a kolko to stoji aco by ste mi odporucali dakujem

RE: zubna nahrada

18. 03. 2018 18:16 | Novotný Rudolf, MUDr. | reagovať

Pravdepodobne sa pýtate na fixný mostík nesený implantátmi. Tých implantátov je zväčša v bezzubej čeľusti zapotreby 4–6, na ktorých sa postaví 12–14 členný fixný kovokeramický mostík. Celková suma na Slovensku sa hýbe niekde v intervale 5 –15 tisíc eur.

Pridať komentár

Štítky