Otázka na tému Cena za ošetrenie u zubára

Cena za kovokeramickú korunku na Slovensku

Dobry Den..Chcela by som sa spytat,ze kde presne by som sa mohla dozvediet ceny porcelanoveho zubu..Pretoze mne jedna lekarka povedala cenu 94Eu..a druha 164Eu..Dakujem…

Odpoveď

Stomatológ je podnikateľ, ako každý iný a cenu výkonov určuje podľa toho, aké má s nimi priame a nepriame náklady (materiál, leasingy na potrebné prístroje, platba zubnému technikovi,…), koľko času si dotyčný výkon vyžaduje, a samozrejme koľko by chcel na tomto výkone zarobiť. Na tieto výkony neexistuje žiaden stanovený cenník, tak ako neexistuje všeobecný cenník napríklad na mlieko. Ak je niekto ochotný zaplatiť obchodníkovi za chlieb 50 euro, prečo by ho takto nepredal?.. Vo všeobecnosti sa ceny za kovokeramickú korunku na slovensku nachádzajú niekde v intervale od 90 do 250 euro, no nie je výnimkou stretnúť sa s ambulanciami, kde sa táto cena pohybuje niekde na úrovni okolo 400 až 500 euro.

Návrat

Súvisice otázky s témou Cena za ošetrenie u zubára

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Cena za ošetrenie u zubára, skúste vyhľadávanie s výrazom Cena za ošetrenie u zubára v našej zubnej poradni.

Štítky