Otázka na tému Most na sklenených vláknach

Je v tomto prípade vhodný mostík na vláknach?

Dobry den. Chcela by som sa spytat ake by bolo najvhodnejsie riesenie v pripade ak mi chyba dolna 5 (stolicka vedla je bez plomby a na 4 mam odhaleny krcok).Je v tomto pripaade vhodny mostik na vlaknach?

Odpoveď

Dobrý deň,

Áno, riešením je most na vláknach, alebo implantát. Implantát má v tomto prípade navrch tým, že sa vedľajších zubov nie je nutné ani dotknúť. Pri rozumnej práci ale ani pri moste na vláknach nebude na zuboch väčšia deštrukcia, ako pri dvoch malých výplniach.

Most na sklenených vláknach - pôvodný stavMost na sklenených vláknach – pôvodný stav Most na sklenených vláknach - hotový most na sklenených vláknachMost na sklenených vláknach – hotový most na sklenených vláknach
Most na sklenených vláknach - pohľad zhora predMost na sklenených vláknach – pohľad zhora pred Most na sklenených vláknach - pohľad zhora po ukončení práceMost na sklenených vláknach – pohľad zhora po ukončení práce

Zubný implantátZubný implantát

Návrat

Súvisice otázky s témou Most na sklenených vláknach

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Most na sklenených vláknach, skúste vyhľadávanie s výrazom Most na sklenených vláknach v našej zubnej poradni.

Štítky