Otázka na tému Vytiahli mi zub - extrakcia zuba

Intenzívna bolesť po ťahaní zuba

Prosím Vám o radu,vyskúšam čokolvek…v utorok mi trhali zub bol to nejaký nový mladý lekár a už len ta extrakcii pri ňom neskutočne bolela..dnes je už piatok a stále to velmi bolí. vkuse celý deň aj noc niekedy nezaberú ani lieky (brufen) dnes celý deň si to už aj vyplachujem v repiku,skúšala som už aj Tantum Verde a nič.ta bolesť už je neznesiteľna a hrozne vyčerpáva a za liekov ma už bolí žalúdok a mám kŕče. existuje aj niečo ine okrem liekov čo by mi nato pomohlo??
Velmi pekne ďakujem vopred za odpoveď.

Odpoveď

Dobrý deň,

Ak je bolesť tak intenzívna, že na ňu nezaberajú lieky, tak Vám nepomôže žiaden domáci recept. Rozhodne by ste sa mali objednať na kontrolu. Pravdepodobne sa v rane po ťahaní rozvinulo suché lôžko, ktoré lekár musí ošetriť.

Návrat

Súvisice otázky s témou Vytiahli mi zub - extrakcia zuba

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Vytiahli mi zub - extrakcia zuba, skúste vyhľadávanie s výrazom Vytiahli mi zub - extrakcia zuba v našej zubnej poradni.

Pridať komentár

Pomoc pri osmickach

26. 06. 2013 16:18 | jaruska | reagovať

Dobry den, mne ked vyberali spodne osmicky, doktor mi rovno odporucil brat wobenzym – enzymi. Pomohli stiahnut opuch, vstrebavaniu opuchu a nevytvoril sa mi tam ziadny zapal, takze som nemusela brat antibiotika. Okrem toho sa mi to rychlejsie zahojilo a nemala som s tym ziadne komplikacie. Cize z vlastnej skusenosti odporucam :)

Pridať komentár

Štítky