Otázka na tému Medzera medzi zubami

Tá medzera medzi zubami je pre mňa obrovský problém

Dobrý deň ! Mám 18 rokov a problém s prednými hornými zubami. Bolo to najskôr dedičné (má ju mama ,krstný ,krstná) ,ale u mňa sa to prejavilo asi najviac. Medzera medzi nimi je zhruba 3 mm čo teda nie je najmenej a denne mi to kazí pohľad do zrkadla. Zuby sú síce pekné ,ale tá medzera je pre mňa obrovský problém. Už som to preberal aj so svojim stomatológom a prišli sme na riešenie fazetkami ,nuž tým by sa zuby len rozšírili a vyzerali by ako lopaty ,taktiež mi spomínal niečo s obrúsením ,ale veľmi nerád by mi kvôli tomu kazil ostatné zuby. Potreboval by som na to riadne riešenie ,ktoré nezničí všetky úspory a vyrieši tento problém. Som ochotný podstúpiť aj to ,že by sa muselo diať niečo aj s ostatnými zubami. (strojček pre mňa nie je riešením)

Vopred Vám ďakujem za každú radu.

S pozdravom. Juraj.

Odpoveď

Dobrý deň,

Pokiaľ po mne chcete riešenie, kde odmietate strojček, odmietate fazety, odmietate okorunkovanie zubov a nech je to podľa možnosti lacné, tak jediná možnosť asi bude zakryť doma zrkadlá letákmi z Tesca.

Medzera medzi zubami

Medzera medzi zubami - úsmev pred liečbouMedzera medzi zubami – úsmev pred liečbou Medzera medzi zubami - úsmev po liečbeMedzera medzi zubami – úsmev po liečbe

Návrat

Súvisice otázky s témou Medzera medzi zubami

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Medzera medzi zubami, skúste vyhľadávanie s výrazom Medzera medzi zubami v našej zubnej poradni.

Štítky