Otázka na tému Bolesti zubov

Pulzujuca bolesť v okoli spánku, ucha a sánky...

Dobrý den, 5 dní mám pulzujucu bolesť v okoli spánku, ucha a sánky. Teraz už ma bolia aj zuby pri zahryznuti.Z RTG viem, že rast mojho zuba mudrosti/dolná 8/ je smerovaný kolmo na ostatné zuby, ale prerezaný nemám asi ani kusok…Ako to vydržať alebo čo robiť, až kým pojdem k zubárovi/ idú sviatky/???

Odpoveď

DObrý deň,

Čo si asi myslíte, že Vám odpoviem? Je úplne jasné, že máte na výber dve možnosti: alebo pôjdete niekam na pohotovosť, no tam sa asi nejakej komplexnej liečby nedočkáte, alebo budete brať analgetiká a počkáte na svojho stomatológa. Pokiaľ si Vás váži, je možné, že kvôli Vám príde do ambulancie aj mimo ordinačných hodín. Nie je to však jeho povinnosť a tak to závisí len od Vašich osobných vzťahov.

Návrat

Súvisice otázky s témou Bolesti zubov

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Bolesti zubov, skúste vyhľadávanie s výrazom Bolesti zubov v našej zubnej poradni.

Pridať komentár

Dakujem za vašu odpoved,

08. 01. 2013 15:23 | Dentonet | reagovať

vydržať by som nejak vydržala, ale bojím sa zápalu okostnice alebo iných problémov. Ale ešte raz veľmi pekne dakujem za odpoved.

bolesť zubu

26. 11. 2013 16:18 | simona | reagovať

dobrý deň , bola som pred 6 týždňami u zubára ktorý mi vytrhol hornú 7 na ktorej som mala mostík po tom čo ma to bolelo.. moj zubár mi zub vytrhol a koreň bol až v dutine … mám veľkú ranu , vôbec sa to neprihojilo a veľmi ma bolí sánko-spánkový kĺb … je to zvlášne lebo rana bola veľká a nebola zašitá taktiež tam bola aj krvná zrazenina.. neboli predpísané žiadne antibiotiká či hygienické opatrenie … prosím čo mám robiť ?

RE: bolesť zubu

27. 11. 2013 22:25 | rudolf novotný | reagovať

vzhľadom na to, že nepoznám ostatné okolnosti, môžem Vám doporučiť iba toľko, aby ste sa objednali na kontrolu u lekára, ktorý Vás ošetril.

Pridať komentár

Štítky