Otázka na tému Endodoncia - liečba koreňových kanálikov zuba

Stomatologický mikroskop a endodontické ošetrenie

S veľkým záujmom čítam otázky a odpovede týkajúce sa najmä problémov s koreňovými kanálikmi a žasnem kam až technika ošetrenia postúpila. Zaujíma ma to aj preto, pretože by som si chcela dať urobiť mikroskopickú endodonciu použitím moderných technológií (momentálne je zúbok otvorený, – bola začatá endodoncia pri použití klasických postupov… a je tam zápal…). Stomatológov na východe a najmä v Košiciach, ktorí s touto technológiou pracujú je ako šafránu. (až 2ja). Je možné nechať sa prednostne ošetriť u týchto oborníkov aj napriek tomu, že určite majú plné čakáne existujúcich pacientov?

Odpoveď

Dobrý deň,

To sa musíte pýtať lekára, ktorého si vyberiete. S mikroskopom pracuje stále viac stomatológov, nie je ich až tak málo. Na východe sa taký nájde skoro v každom väčšom meste. V Prešove je to Dr. Stošek, v Humenom Dr. Stretavský, v Snine Dr.Kunec, v Bardejove Dr.Macko, v Poprade Dr.Králik v Košiciach Dr.Eštok a Dr.Novotný. Možno ich je viac, o týchto viem…

Koreňové kanáliky - detailKoreňové kanáliky – detail korenove-kanaliky-detail.jpgkorenove-kanaliky-detail.jpg

Návrat

Súvisice otázky s témou Endodoncia - liečba koreňových kanálikov zuba

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Endodoncia - liečba koreňových kanálikov zuba, skúste vyhľadávanie s výrazom Endodoncia - liečba koreňových kanálikov zuba v našej zubnej poradni.

Štítky