Pekný úsmev - Estetická stomatológia

Prajem krásny den…Chcela by som sa informovať o predných zuboch… Mám ich v hroznom stave a rada by som s nimi niečo robila ale ked sa do toho nevyznám…neviem či si mám nechať prerobiť všetký zuby alebo iba trošku upraviť alebo fakt neviem…ale chcem mať konečne pekné zuby a nebojím sa do toho trošku investovať…ale kde mám hladať toho pravého zubára??? Ked na Slovensku ich je mraky.. ako zistím ktorý je ten pravý?? A večšina dobrých zubárov je v BA a ja som zo Žilinského kraja…Možete mi aspon trošku pomocť nájs nejakého…Ďakujem.

Odpoveď

Dobrý deň,
v každom prípade cesta k peknému úsmevu je pri ťažších a komplikovaných prípadoch zdĺhavá. Treba si uvedomiť, že ak má byť výsledok dlhodobý tak aj ošetrenie músí mať zachované jednotlivé fázy a je veľmi dôležité urobiť dobré plánovanie.


Priznám sa, že z oblasti Žiliny (kraja) má napadá hlavne Dr. Jandzik Miroslav, ktorý je skvelý protetik a tak Vám doporučím obrátiť sa na neho. Prácu pána Dr. Jandzika môžem spokojne doporučiť, ale určite je veľa iných kolegov, ktorých prácu som nemal možnosť vidieť… 

S pozdravom MUDr. Maxim Stošek

Návrat

Štítky