Otázka na tému Zubný mostík

Keramický mostík

dobry den.pred tyzdnom mi zubar zbrusil 5 zubou niektore mam,uz vytrhnute a ide my dat porcelanovy mostik.tie zbrusene zuby na vemy bolia.je to normalne? a na jednom z nich mam asi 4roky vypln.nemal by mi z neho urobyt snimok?dakujem.

Odpoveď

Dobrý deň, v každom prípade by tieto zuby po preparácii mali byť ošetrené krycími provizórnymi korunkami. Ťažko to však hodnotiť iba na základe mailu. Pred preparáciou (obrúsením) na mostík robíme RTG snímky štandardne.
S pozdravom MUDr. Maxim Stošek

Návrat

Súvisice otázky s témou Zubný mostík

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Zubný mostík, skúste vyhľadávanie s výrazom Zubný mostík v našej zubnej poradni.

Pridať komentár

nový mostík

15. 05. 2014 22:13 | Jana | reagovať

Dobrý deň,chcem sa Vás opýtať, pred týždňom mi lekárka nasadila 3 korunky a na 3 zuby mostík, lebo mi jeden chýbal.Na mieste chýbajúceho zuba je to nasadené vyššie ako ostatné zuby, teda zuby vpredu sú rovnaké a jeden začína vyššie ako ostatné, je to tak správne?
Ďakujem za odpoveď.

Celokeramicky mostík

04. 09. 2018 10:58 | Veronika Berkyova | reagovať

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, potrebujem strhnúť na predných zuboch kovo keramický mostík a nasadiť celokeramicky, kovo keramický stál 800€ vyzerá hrozne v predu sa mi odlupila keramika, koľko by stál nový mostík celokeramicky alebo je ešte iná možnosť? Ďakujem

Pridať komentár

Štítky