Otázka na tému Zubná protéza

Zubná protéza - Potrebujem súrne vrchnú náhradu...

Dobrý deň poprosím Vás. Potrebujem súrne vrchnú náhradu. Mám vytrhané všetky okrem 2 predných. Dá sa to vyriešit? Ďakujem za odpoveď.

Odpoveď

Dobrý deň,

Samozrejme že sa to dá, na protézu je ale treba 5 stretnutí, medzi ktorými zubný technik musí vykonať poriadny kus práce. Väčšinou to trvá asi tak dva týždne, ak to potrebujete súrne, možno sa dohodnete s nejakým lekárom. Záleží od toho, kto má koľko práce. To je už na Vás.

Návrat

Súvisice otázky s témou Zubná protéza

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Zubná protéza, skúste vyhľadávanie s výrazom Zubná protéza v našej zubnej poradni.

Pridať komentár

nešťastná náhoda a problém z nej

12. 08. 2018 13:24 | milan palička | reagovať

dobrý deň-som invalidný dôchodca-môj zubár mi vytrhal všetky zvyšky zubov a vsnahe,aby som mal urobené aj protézy,tak urobil otlačky a následne aj protézy-no po čase mi začali vypadávať a behom jednej zimy sa mi stali dve nešťastia s ktorými si neviem radyprvá bola táže pri kašli som si nezakryl usta a z ust mi vyletela spodná protéza a zlomila sa-o niekolko mesiacov dalej som sediel na našom drevenom W.C./latríne/ a vypadla mi do ust vrchná protéza a tak som si ju plžil vedla seba no a ked som vstával z tohto W.C. tak som tu vrchnu protézu svetrom smetol do tej cca2m latríny-samozrejme som ju už nenašiel a teraz neviem čo mám robiť,lebo rotézy som mal len 1 rok-neviete si predstaviť kolko utrap stálo celu rodinu našetriť na tieto protézy o ktoreé som takto prišiel-potreboval by som vedieť,kolko zaplatím za nové-prosím pošlite mi odpoved na môj e mail-milanpalicka10@azet.sk-dakujem

Pridať komentár

Štítky