Otázka na tému Umelý chrup

Náhrada zubov umelým chrupom - čo to stojí?

Dobry den,uz neaky ten rocik trpim bolestami zubov. Po uzivani liekov po nekom case sa mi zacali zubky kazit, natolko, ze sa nemozem poriadne najest. Viacmenej kasovite jedla. Moja otazka: Chcel by som si dat ten zbytok „zubov“ co mam este v ustach vytrhat a nahradit umelim chrupom je jedno akym, hlavne je ze sa budem moct konecne najest a celu noc spat a chcel by som vediet ceny takychto zakrokov. Dakujem Vam za Vas cas. Dovidenia.

Odpoveď

Dobrý deň,

Každý lekár môže mať iné ceny, a tak Vám môžem poskytnúť len orientačnú sumu. Priemerná cena za extrakciu zuba sa pohybuje niekde okolo 10–30 eur, cena za hornú a dolnú protézu je niekde v intervale 100 – 500 eur.

Návrat

Súvisice otázky s témou Umelý chrup

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Umelý chrup, skúste vyhľadávanie s výrazom Umelý chrup v našej zubnej poradni.

Pridať komentár

zuby

26. 02. 2013 12:57 | JANA CHUDA | reagovať

DOBRY DEN CHCELA BY SOM SA SPYTAT MAM PARADENTOZU PREDNE 3 ZUBY SA MI VYSTRCILI DO PREDU MAM ICH AKO ZAJACIK BOLO MI TO VYSVETLENE TYM ZE MAM POVYTRHANE ZUBY V ZADU SA MI TO VSETKO POSUNULO,ZUBY MAM INAK V PORIADKU CHCELA BY SOM SI DAT DO PORIADKU TIEVYTRCAJUCE TRI BOLO MI ODPORUCENE MOSTIK ALE SABOJIM TOHO ZE ZA KRATKY CAS AK MAM PARADENTOTU SA MI ZACNU VYPADAVAT OSTATNE A CO POTOM NEBOLO BY LEPSIE VYTRHNUT VSETKY A DAT TAKZVANU ZABU ,JA VIEM ZE SA TAKTO VELMI TAZKO ODPOVEDA ALE ASPON TROSKU PORADIT DAKUJEM VELMI PEKNE

Pridať komentár

Štítky