Otázka na tému Cena za ošetrenie u zubára

Zubný mostík - cena - postup - čo ďalej?

DOBRY DEN, CHCEM SA VAS OPYTAT CI JE NORMALNE TO ZE SI CHCEM UROBIT NA RYCHLO NOVY ZUB KEDZE MI JEDEN CHYBA V PREDU A MOJ ZUBNY LEKAR TO STALE NEUROBIL KAZDY MESIAC MI ROBI VRAJ OKOLO TOHO KAZDA NAVSTEVA 60 E A UZ POSLEDNY KRAT 250 EUR A ESTE STALE NEMAM TO PRECO SOM TAM SIEL. AKO MAM VEDIET CI MI FAKT NIECO STYM ROI ALEBO SA SNAZI IBA ZISKAT PENIAZE ODOMNA. AKY JE POSTUP POTOM KED MI UZ NASADIL CAPIK CO TERAZ NASLEDUJE A ASI KOLKO ESTE MUSI STYM ROBIT.DAKUJEM

Odpoveď

Dobrý deň,

Váš lekár sa pravdepodone rozhodol chýbajúci zub nahradiť mostíkom. Takéto riešenie si často vyžaduje umŕtviť vedľajšie zuby, na ktorých bude mostík upevnený. To si môže vyžadovať sériu ošetrení, pretože je potrebné kanáliky zubov rozšíriť, vydezinfikovať, zaplniť, vystužiť zuby pevnými čapmi, obrúsiť, urobiť otlačky a dať vyhotoviť mostík, ktorý sa tam nalepí.

Most na sklenených vláknach - pôvodný stavMost na sklenených vláknach – pôvodný stav Most na sklenených vláknach - hotový most na sklenených vláknachMost na sklenených vláknach – hotový most na sklenených vláknach

Je Vašou chybou, že ste si nenechali celý postup dopredu vysvetliť a spraviť podrobnejšiu cenovú kalkuláciu. V akom ste teraz štádiu, čo tam ešte treba urobiť a čo to bude stáť sa pýtate na zlom mieste, to Vám musí povedať ošetrujúci stomatológ.

Návrat

Súvisice otázky s témou Cena za ošetrenie u zubára

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Cena za ošetrenie u zubára, skúste vyhľadávanie s výrazom Cena za ošetrenie u zubára v našej zubnej poradni.

Štítky