Otázka na tému Problematické zuby

Problém po vypadnutí plomby

Po vypadnutí plomby som pre odcestovanie / zub nebolel / nesiel na ošetrenie . Po čase sa mi behom 2 dni zapalilo dasno a začal pobolievat / riesenie ibalgin a ze pojdem zubarovi /. Dostal som rýchle ošetrenie / neaka dezinfekcia, niečo do zubu na 2 nim zinok comtosol?? – s tym ze už by to malo byt dobre / Isiel som do prace a dostal teplotu 37,1 /riesenie paralen ibalgin /.

Nasledne mierny pouch lica a hnis, sopel z nosnej dierky na strane ošetreneho zuba, ale dasno pomali bledlo len občasne pichnutie a svrbenie lica.

Chel by som poradit co teraz lebo zubar je pn, ci tam nieje v kosti nejaky horši zapal? treba lieky antibiot. ? /teplota po paralene ustupila len sa citim ako keby mi dal niekto po nose /

za radu dakujem

Odpoveď

Dobrý deň,

Riešenie je pol paralen, dva ibalgin a ak Vás má zubár rád, tak ešte raz Nimm 2 do zuba.

Ale teraz vážne… Netuším čo s tým!

Dosť dlho mi trvalo, kým som sa zorientoval vo Vašom dotaze, alebo skôr ozname, aby som nakoniec prišiel na to, že neviem, čo potrebujete. Tá nádcha s tým môže súvisieť, ale nemusí. Mal by ste sa ukázať nejakému stomatológovi, lebo cez mail to nepôjde.

Návrat

Súvisice otázky s témou Problematické zuby

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Problematické zuby, skúste vyhľadávanie s výrazom Problematické zuby v našej zubnej poradni.

Štítky