Otázka na tému Zubný mostík

Porcelánový mostík a farba koruniek

Chcela by som sa opytat, dala som si urobit porcelánové mostíky, ale farba koruniek je o trosku bielsia ako moje vlastne zuby, zubar mi vravel, ze ta farba o taky mesiac dva sadne, ze sa prisposobi ostatnym zubom, aj vlastne stravou a slinami sa ten porcelan troska zmeni a prisposobi farbu mojim zubom, je to pravda? ide o spodne zadne zuby na oboch stranach 5 zadnych na jednej strane aj na druhej a tiez horne dva zuby dvojka a trojka, ake mate skusenosti, alebo pripadne ako by som mohla tuto farebnu nezrovnalost vyrovnat, nemohli sme nijako priposobit farbu vzoriek porcelanovych nasad s mojimi vlastnami zubami, ja som si to predstavovala ze tie nove zuby nebude vobec rozoznat v porovnani s mojimi ale je to vidiet a trocha ma to znepokojuje, kedze ide hlavne o predne zuby,dakujem za odpoved

Odpoveď

Dobrý deň,

Musím Vás sklamať, ale farba keramických zubov sa už nezmení. Máte na výber: alebo sa nad to povznesiete, alebo si necháte prispôsobiť farbu vlastných zubov mostíkom (bielením, alebo fotokompozitmi), alebo si necháte mostíky prerobiť.

Návrat

Súvisice otázky s témou Zubný mostík

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Zubný mostík, skúste vyhľadávanie s výrazom Zubný mostík v našej zubnej poradni.

Štítky