Otázka na tému Bezbolestné ošetrenie zuba

Podávanie injekcie pred vŕtanim

Dobry den, chcel by som sa opytat na podavani injekcie pred vrtanim. U sukromnych zubarov som bol zvyknuty na podavanie injekcie pred vrtanim ci malych ale hlavne vacsich kazov. A teraz davam kartu k normalnemu zubarovi nie sukromnikovi a chcem sa opytat ci sa da vypytat injekcia ak mam pocit ze kaz je privelky na vrtanie bez nej a ci zubar bude suhlasit alebo moze proti tomu nieco mat…Mam uz na preventivnej prehliadke oznamit ze tam a tam budem chciet injekciu alebo to staci pred zakrokom alebo to uzna zubar za vhodne kedy injekciu dat?? Dakujem za info…

Odpoveď

Dobrý deň,

Z môjho pohľadu by malo byť samozrejmé, že lekár podá anestézu pred každým zákrokom, kde očakáva čo len trochu intenzívnejšiu bolesť. Oznámte lekárovi, že si prajete byť takto ošetrený, no nakoľko to pri poisťovňa nehradí, musíte byť pripravený za injekciu doplaťiť. Cena je väčšinou okolo 5–10 eur.

Návrat

Súvisice otázky s témou Bezbolestné ošetrenie zuba

Súvisice články s témou Bezbolestné ošetrenie zuba

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Bezbolestné ošetrenie zuba, skúste vyhľadávanie s výrazom Bezbolestné ošetrenie zuba v našej zubnej poradni.

Štítky