Otázka na tému Cena za ošetrenie u zubára

Cena za zubný strojček

Dobry den, chcela by som sa opytat, dnes som bola u celustnheho ortopeda s tym z mi puka sanka. Povedal mi ze mam zle rozlozenie zubov ze horne zuby by mali prekryat dolne, a ja to mam naopak dolne zuby mi prekryvaju horne. Treba mi dat strojcek, povedal ze to bude stat do 3000 eur cela liecba. Nie je to vela ?
Dakujem za odpoved.

Odpoveď

Dobrý deň,

Liečba stavov ako je Váš, je veľmi náročný a trvá dlhú dobu. Či je 3000 eur adekvátna, to netuším. Pokiaľ sa Vám nepozdáva, obráťte sa na iného čeľusnétného ortopéda, ktorý Vám stanoví svoju sumu.

Strojček na zubyStrojček na zuby

Návrat

Súvisice otázky s témou Cena za ošetrenie u zubára

Ak hľadáte doplňujúce informácie k téme Cena za ošetrenie u zubára, skúste vyhľadávanie s výrazom Cena za ošetrenie u zubára v našej zubnej poradni.

Pridať komentár

stomatológ špecialista - Bratislava

09. 01. 2013 22:21 | Ivana | reagovať

Dobrý deň ja by som sa chcela opýtať kde v Bratislave sa nachádza nejaký špecialista ktorý sa špecializuje zubnými zámkami, pretože sem na Orave odkiaľ pochádzam sa žiadny stomatológ nevenuje týmto prípadom pretože mám znížený zhryz a aparát ktorý som nosila predtým nepomohol mi ho zvýšiť a odporučil mi že, odborníci sa nachádzajú len v Bratislave. Koľko taký strojček stojí ? Ďakujem vopred .

RE: stomatológ špecialista - Bratislava

10. 01. 2013 07:16 | Novotný Rudolf, MUDr. | reagovať

Pod zubnými zámkami máte pravdepodobne na mysli fixný strojček. Nemyslím si, že by sa strojčekom dal dvihnúť zhryz, no možno ste to mysleli inak. Každopádne, odborníkov na čeľustnú ortopédiu máte aj bližšie, skúste sa obrátiť na MUDr. Jána Preislera v Ružomberku Tel.: 044/432 39 79
Na cenu sa opýtate jeho.

Strojček na zuby

15. 02. 2018 21:23 | Polli | reagovať

Dobrý deň chcela by som sa opýtať pred 11mesiacmi robili dcére odtlačok na fixný strojček ale už ho nechce za taký dlhý čas si to rozmyslela a teraz neviem či ho môžme odmietnuť bez pokuty?!?! Ďakujem

RE: Strojček na zuby

15. 02. 2018 22:55 | Novotný Rudolf, MUDr. | reagovať

Pokiaľ viem, zákon na to neexistuje, pravdepodobne to bude otázka dohody.

Pridať komentár

Štítky