Reklama na stránkach PRO

Vážená pani, Vážený pán!

Ponúkame Vám reklamný priestor pre Vašu prax.

Stomatologický informačný portál Vám ponúka jedinečnú možnosť ako efektívne a efektne informovať verejnosť. Cielená reklama, špecializovaný obsah zameraný výhradne na stomatológiu, vysoká návštevnosť širokej verejnosti z celého Slovenska je moderný a jednoduchý spôsob oslovenia a komunikácie s pacientom.

Prečo práve u nás?
Platíte len za to čo skutočne využijete. Z predplateného kreditu sa Vám odpočítavajú jednotlivé kliknutia, takže máte dokonalý prehľad o tom, koľko ste už investovali a koľko Vám ešte ostáva na konte.

Vzhľadom na špecializáciu nášho portálu Vám zaručujeme, že Vaša reklama sa nebude zobrazovať tým, ktorý hľadajú najlacnejší televízor či novú práčku, ale uvidia ju užívatelia, ktorí hľadajú informácie o zuboch, hľadajú odpovede na to ako vyriešiť problémy s chrupom či starať sa o zuby, hľadajú riešenia na svoje reálne problémy.

Vysoká návštevnosť Vám zabezpečí zhliadnutie Vašej reklamy počas jedného mesiac minimále 5000 krát.

Obľúbenosť stomatologického portálu rastie každým mesiacom, pričom Váš nevyužitý kredit sa automaticky presúva do ďalšieho mesiaca, takže neprichádzate o žiadne investície.

Jediným reklamným banerom pokryjete celé Slovensko, ba priam svet. Nemusíte už investovať do lokálnej reklamy.

Okrem samotnej stránky dentonet.sk disponujeme aj reklamným priestorom na facebooku, twiterri a ďalším informačnými modernými spôsobmi zdeľovacích prostriedkov

Ukážka reklamyUkážka reklamy Ukážka reklamyUkážka reklamy

Už samotnou registráciou a začlením sa do komunity odborných poradcov na portáli dentonet.sk získavate bezplatne svoju prezentačnú vizitku za každou, Vami odpovedanou otázkou.

Článok s vizitkou autora a linkami na jeho profilČlánok s vizitkou autora a linkami na jeho profil

Rozšírte svoju prezentáciu o kvalitnú cielenú reklamu vytvorením banera.
Pošlite nám e-mail na: dentonet(zavinac)dentonet.sk.
Obratom Vám zašleme podrobné informácie o možnej spolupráci.

Ak potrebujete poradiť alebo vytvoriť samotný reklamný baner využite služby nášho grafického oddelenia
a my Vám ho radi navrhneme a pripravíme.

15